Talkšos ežero pakrantė alsavo sporto ritmu

Sauliaus JANKAUSKO nuotr.
Festivalio dalyviai galėjo išbandyti per 30 įvairiausių sporto veiklų.
Šeštadienį Šiauliuose, Talkšos ežero pakrantėje, vyko 4-asis Šiaulių miesto sporto festivalis. Šiemet į jį sugužėjo kaip niekad gausus dalyvių būrys. Aktyviai praleisti laisvalaikį atvykusių žmonių neišgąsdino net pora kartų prapliupęs lietus.

Pasak vienos iš renginio organizatorių Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro Sportas visiems skyriaus vadovės Ingeborgos Alejūnės, vien bėgimuose užsiregistravo per 200 dalyvių, į kitas veiklas – apie 800 dalyvių. Nemažai susirinko ir žiūrovų.

Pirmieji prie starto linijos stojo olimpinės mylios (1988 m) bėgikai. Po jų – gausus bėgikų su augintiniai būrys. Pačiu spalvingiausiu ir nuotaikingiausiu tapo pirmą kartą surengtas spalvotas vaikų bėgimas. Iš visų pusių barstomi spalvotais milteliais vaikai turėjo įveikti 500 metrų atstumą. Po bėgimo vaikai buvo pavargę, bet laimingi, juokėsi apžiūrinėdami įvairiomis spalvomis nusidažiusius save ir vieni kitus.

Šiais metais festivalyje dalyviai galėjo išbandyti rekordinį skaičių veiklų – net 32. Tad veiksmas prie ežero vyko visą dieną. Šiais metais į festivalio programą įtrauktos ir tarptautinės drakono valčių varžybos, kurias žiūrovai galėjo stebėti pakrantėje prie Geležinės lapės.