Su medaliais – iš Klaipėdos

„Delfino“ nuotr.
Klaipėdoje vykusiose plaukimo varžybose Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkai iškovojo šūsnį apdovanojimų.

10 metų mergaičių grupėje Liepa Meliešiūtė (treneris Paulius Povilionis) 50 m plaukimo nugara rungtyje pademonstravo 44,10 sek. rezultatą ir iš 28 dalyvių užėmė antrą vietą.

12 metų mergaičių grupėje čempione toje pačioje rungtyje tapo Miglė Vaitkutė (trenerė Ema Vielavičiūtė). Mergaitės rezultatas – 36,44 sek. (19 dal.). Kita tos pačios trenerės auklėtinė Urtė Ragauskaitė, 50 m plaukdama peteliške, finišavo trečia (33,96 sek., 17 dal.).

13 metų mergaičių grupėje nepralenkiama buvo Guoda Tručinskaitė (trenerė Dovilė Pocienė). Plaukikė 100 m plaukimo peteliške rungtį įveikė per 1 min 11,51 sek. (10 dal.). Toje pačioje rungtyje bronzos medalį pelnė Miglė Grigaliūnaitė (trenerė D. Pocienė). Ji finišavo po 1 min 12,55 sek. (10 dal.).

11 metų berniukų grupėje geriausiai pasirodė Jokūbas Venckus (treneris Andrius Bičkus). 50 m laisvu stiliumi jis nuplaukė per 31,11 sek. ir tapo čempionu (55 dal.). Dar vieną apdovanojimą Jokūbas pelnė tokį pat atstumą plaukdamas krūtine. Iš 23 jaunųjų sportininkų jis finišavo trečias (43,92 sek.). Nugalėtoju 50 m plaukimo nugara rungtyje tapo Justas Motiejūnas (treneris A. Bičkus). Berniukas atstumą nuplaukė per 36,37 sek. (27 dal.). Antros vietos laimėtoju tapo Marijus Tručinskas (trenerė D. Pocienė) 100 m plaukimo peteliške rungtyje (1 min 23,45 sek., 7 dalyviai).

13 metų berniukų grupėje antrą vietą pelnė Aidas Aleksandravičius (treneris Robertas Šuipis). Jis rungėsi 100 m plaukimo nugara rungtyje (1 min 11,58 sek., 21 dal.).14 metų berniukų grupėje geriausiai pasirodė Artas Apinys, 100 m laisvu stiliumi nuplaukęs per 57,02 sek. (47 dal.), tapo čempionu. Po vieną bronzos medalį pelnė Vilius Navickas (100 m krūtine, 1 min 14,10 sek., 17 dal.) ir Rokas Pleikys (100 m nugara, 1 min 7,28 sek., 20 dal.). Visus tris sportininkus varžyboms ruošia trenerė Ema Vielavičiūtė.

Daugiau: sportinė apranga