Stipruolė iš Prancūzijos parsivežė bronzą

Asmeninė nuotr.
Lina Linkaitė iš Prancūzijoje vykusio stipruolių turnyro „Strong man“ grįžo su trečios vietos laimėjimu.
Praeitą šeštadienį Prancūzijoje, Sens mieste, vyko ketvirtasis „Strong man“ turas, į kurį susirinko varžytis stipruoliai vyrai ir moterys. Varžyboms, kuriose dalyvavo beveik 40 sportininkų iš įvairių šalių, vadovavo stipriausias Prancūzijos vyras Pieras Motalas. Tarp dalyvių buvo ir Lietuvos sportininkai.

Lina Linkaitė varžėsi su penkiomis stipriomis varžovėmis. Traukos rungtyje ištraukusi štangą 155 kg, Lina laimėjo rungtį ir buvo užtikrintoje antroje vietoje. Paskutinėje rungtyje traukiant 16,2 tonos sveriantį sunkvežimį 20 metrų, Linai pritrūko jėgų įveikti paskutinius 5 metrus ir todėl galutinėje įskaitoje atiteko trečioji vieta.

Labiausiai sportininkę sužavėjo, kad Prancūzijoje vykstančios varžybos glaudžiai bendradarbiauja su asociacijomis, kurios renka paramą vėžiu sergantiems vaikams.

Pakruojo rajone socialinį darbą dirbanti ir emocinės paramos linijoje savanoriaujanti mergina teigia, kad į pasiruošimą varžyboms būna įtraukti ne tik jos šeimos nariai, bet ir kolegės. Jei Linai prieš varžybas tenka mesti svorį, seniūnijos kolegės jau žino, kad jokių skanėstų ne tik kad nesiūlyti, bet ir tuo metu stengiasi jų nesinešti į darbą.

Linai labai svarbus emocinis palaikymas, nes kartais atrodo, kad aplinkiniai jos galimybėmis tiki labiau nei ji pati. Todėl ir šis Prancūzijoje iškovotas laimėjimas priklauso ne tik jai, bet ir jos aplinkoje esantiems žmonėms. Mergina mano, kad jėgos sportas sumažina stresą ir veikia kaip antidepresantai.