Sidabro medalis ir apgintas meistro vardas

„Delfino“ nuotr.
Moterų grupėje 400 m laisvu stiliumi rungtyje antrąją vietą iškovojo Ugnė Takuševičiūtė.

Klaipėdoje tris dienas vyko Lietuvos plaukimo čempionatas. Tačiau jame negalėjo dalyvauti dalis Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ komandos dėl įsisukusios COVID-19 infekcijos, tad medalių gausos šįkart nebuvo.

Visgi pasidžiaugti yra kuo: iškovotas sidabro medalis ir apgintas Lietuvos plaukimo meistro vardas.

Vyrų grupėje Jokūbas Jankauskas (treneriai A. Bičkus ir D. Pocienė) apsigynė Lietuvos plaukimo meistro vardą, 100 m plaukdamas nugara (58,17 sek., 7 vieta, 29 dalyviai).

Moterų grupėje 400 m laisvu stiliumi rungtyje antrąją vietą iškovojo Ugnė Takuševičiūtė (treneris Egidijus Šiautkulis). Nuotolį ji įveikė per 4 minutes 39,37 sekundės.