Šiauliuose komandos kovojo dėl Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės

„Klevo“ nuotr.
Šiaulių sporto gimnazijos salėje vyko Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyro pirmasis etapas, kuriame komandos sužaidė po dvejas rungtynes.

Šiauliuose, Sporto gimnazijos salėje, vyko Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės turnyras, kuriame penkios komandos: Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“, „Akademija-ŠSG“, Širvintų SC, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ir Kelmės „Aušra“, sužaidė po dvejas rungtynes.

„Ginstrektė-ŠSG“ pirmose rungtynėse susitiko su kita miesto komanda „Akademija-ŠSG“. Itin atkaklus ir įdomus mačas baigėsi labiau patyrusių „Ginstrektės“ ekipos merginų pergale 6:3.

Antrajame mače pastarosios susitiko su Kelmės „Aušros“ komanda ir pasiekė įtikinamą pergalę 11:1.

„Varžybų stoka jaučiasi, tačiau maniau, kad atrodysime šiek tiek prasčiau. Labai smagu, kad merginos pasiilgusios žaidimo, trykšta energija, noru kovoti. Truputėlį baiminomės, kad neperdegtų, kai vien tik treniruojamės, o nėra rungtynių. Ir pagaliau galėjome išmėgti į aikštę. Dar šiek tiek trūksta susižaidimo tarp žaidėjų, standartinės padėtys neatidirbtos. Labai gerai šios rungtynės išryškino mūsų problemas, kurias dar turime laiko ištaisyti.

Tačiau noras yra, energijos netrūksta, viskas bus tvarkoje. Labai laukiame antro etapo Vilniuje, kadangi ten laukia dvejos rungtynės prieš Širvintų ir Vilniaus komandas. Bus labai įdomu ir sunku, bet mes nusiteikę optimistiškai „, – po rungtynių sakė „Ginstrektės-ŠSG“ komandos treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos prizais apdovanotos geriausios kiekvienos komandos žaidėjos. „Ginstrektės-ŠSG“ ekipoje geriausios prizas įteiktas Erlandai Ožemblauskei.

Antrosiose rungtynėse Šiaulių „Akademijos-ŠSG“ merginos susitiko su Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ ekipa. Itin atkaklios rungtynės baigėsi šiauliečių pergale 3:2. Pergalė pasiekta paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai įvartį iš žaidimo pelnė labiausiai patyrusi komandos žaidėja Jūratė Juodytė.

„6:3 prieš čempiones – mums labai geras rezultatas. Tenkina tiek rezultatas, tiek ir žaidimo kokybė. Per ketvirtą kėlinį nepraleidome nei vieno įvarčio, tik pirmame kėlinuke šiek tiek išsigandę buvom, o po to susiėmėm ir sužaidėm labai gerai. Iš praėjusio sezono liko tik trys pagrindinės sudėties žaidėjos, prisijungė daug debiutančių iš B diviziono.

Antros rungtynės buvo labai įtemptos, du kartus rezultatas buvo lygus. Pabaigoje žaidėme mažumoje, Jūratė Juodytė pelnė įvartį ir pavyko išlaikyti persvarą. Jūratė savo meistriškumu kontroliavo komandos žaidimą. Savalaikiai perdavimai, kamuolio palaikymas, paraginimas, aikštėje reikia patyrusio žmogaus jaunimui. Labai patikimai šiandien žaidė Gabrielė Jakunčikovaitė. Pernai ji žaidė puolėjos pozicijoje, o dabar pastatėme į gynybą. Ji labai gerai susitvarkė su užduotimis“, – auklėtines gyrė trenerė Genutė Juodienė.

Puikiai gynybos grandyje žaidusi G. Jakunčikovaitė pripažinta geriausia „Akademija-ŠSG“ komandoje.

Kitas etapas bus žaidžiamos Vilniuje gruodžio 20 dieną. Komandos taip pat sužais po dvejas rungtynes, tuomet ir paaiškės, kuri komanda iškovos didžiąją federacijos taurę.