„Šiaulių“ krepšininkės čempionato lyderių Vilniuje nepranoko

Gintaro ŠIUPARIO nuotr.
„Šiaulių“ krepšininkės šio sezono „Huawei Moterų lygos“ A divizione sužaidė ketverias rungtynes, iškovojo vieną pergalę ir patyrė tris pralaimėjimus.

Po poros savaičių pertraukos į aikštelę sugrįžusiai „Šiaulių“ moterų komandai Vilniuje nepavyko pasipriešinti be pralaimėjimų žygiujančiai „Huawei Moterų lygos“ A diviziono lyderei „Kibirkščiai-MRU“. Gitauto Kievino auklėtinės nugalėjo rezultatu 79:50 (19:17, 24:13, 25:8, 11:12) ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet vilnietės surengė spurtą (7:0) ir po taiklių Justinos Kraujūnaitės baudų susikrovė 8 taškų pranašumą (32:24). Kėlinį taip pat sėkmingiau užbaigė šeimininkės ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:30.

Po ilgosios pertraukos G. Kievino auklėtinės įjungė dar aukštesnę pavarą tiek puolime, tiek gynyboje. „Kibirkšties-MRU“ merginos per trečiąjį kėlinį pelnė 25 taškus, tuo metu varžovėms iš Šiaulių leisdamos pelnyti vos 8 ir taip įgydamos 30 taškų persvarą (68:38).

„Šiaulių“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Davida Dale. Legionierė per 34 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 8 klaidas ir surinko 13 naudingumo balų.

„Šiaulių“ komandai Savannah Plentovich pelnė 15 taškų (6 atk. kam. 8 kl.), Enrika Matiukaitė ir Šeila Gudinskaitė – po 4.

„Kibirkšties-MRU“ komandoje Eglė Zabotkaitė ir Audronė Zdanevičiūtė pelnė po 13 taškų, Ieva Savickaitė – 11, Gabrielė Šulskė ir Justina Kraujūnaitė – po 9 (8 rez. perd.).

Turnyrinėje lentelėje tarp šešių ekipų šiaulietės yra ketvirtos. Vilnietės – antros. Pirmauja Kauno „Aistės-LMSU“.