Šiaulių klubas į LTF Didžiosios taurės finalą neprasibrovė

LTF nuotr.
Praėjusių metų taurės laimėtojai „Amber-Arlangos“ tinklininkai (dešinėje) savo aikštėje vykusiame susitikime nugalėjo Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysos“ komandą ir tęs kovą dėl taurės finale.

Sekmadienį įvyko ilgai lauktas nukeltas antrasis Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyro pusfinalis tarp Gargždų „Amber-Arlangos“ ir Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysos“ komandų.

Praėjusių metų taurės laimėtojai „Amber-Arlangos“ tinklininkai savo aikštėje vykusiame susitikime iškovojo pergalę 3-0 (25:22, 25:22, 25:15) ir žengė į turnyro finalą.

Arvydo Mišeikio vedamas Šiaulių klubas pirmavo tiek pirmojo, tiek antrojo seto viduriuose, tačiau kur kas daugiau patyrusių žaidėjų turintis Gargždų klubas lemiamais momentais perimdavo iniciatyvą ir užbaigdavo setus sau palankiais rezultatais. Tik trečiajame sete „Amber-Arlangos“ pranašumas jau nebekėlė abejonių.

„Šiauliai sužaidė vienas geriausių rungtynių prieš mus ir du setus tikrai buvo sunku. Jie tikrai labai gerai tvarkėsi su mūsų padavimu, ką anksčiau jiems sunkiai sekėsi daryti. Patiko jų gynyba. Mums reikėjo daug kantrybės ir atkaklumo puolime, kad laimėtume pirmus setus“, – kalbėjo „Amber-Arlangos“ treneris Saulius Matikonis.

A. Mišeikis prisipažino, kad šiauliečiams dar trūksta patirties norint įveikti turnyro favoritus.

„Tai yra patirties ir meistriškumo stoka. Pirmus du setus dar kovėmės, bet tada per pusę minutės atidavėme 3–4 taškus, kuriuos buvome sunkiai uždirbę. Būkime „biedni“, bet teisingi – „Amber-Arlanga“ šiandienai yra stipresnė komanda, turi daugiau patyrusių žaidėjų“, – teigė A. Mišeikis.

Gruodžio 19 dieną Gargžduose vyksiančiame LTF Didžiosios taurės finale „Amber-Arlanga“ žais su Marijampolės „Sūduva“.