Šiaulių „Gintra-Universitetas“ skynė pergales

Lietuvos moterų A lygos čempionato VI turo rungtynėse Šiaulių „Gintra-Universitetas“ namuose sutriuškino Vilniaus „Žalgirį“ 8:0 (4:0).

Įvarčius nugalėtojoms pelnė: Sonata Vanagaitė (3 minutė), Dovilė Gailevičiūtė (8 minutė), Rasa Imanalijeva (14 minutė), Sonata Vanagaitė (26 minutė), Faustė Adamavičiūtė (55 minutė), Rasa Imanalijeva (63 minutė), Sonata Vanagaitė (72 minutė), Rasa Imanalijeva (80 minutė).

Prieš tai šiaulietės žaidė atidėtas rungtynes su kita sostinės komanda, Vilniaus FM „Kreontas“. Varžoves „Gintra-Universitetas“ nugalėjo rezultatu 4:2 (3:1).

5-ąją rungtynių minutę nuo 11 metrų atžymos įvartį pelnė Gitana Kerpienė ir „Gintrą-Universitetą“ išvedė į priekį 1:0.

13 minutę „Kreonto“ komandos žaidėja Ivona Petrusevič rezultatą išlygino. Sužaidus dar penkias minutes, Oksana Imanalijeva realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir persvėrė rezultatą šiauliečių naudai 2:1.

Skirtumą 25 minutę padidino (3:1) Šiaulių komandos žaidėja Faustė Adamavičiūtė, bet 84 minutę Greta Dvilevičiūtė ("Kreontas") rezultatą sušvelnino – 3:2. 88 minutę Simona Veličkaitė rezultatą padvigubino – 4:2.

Kituose VI turo susitikimuose Kauno „FM-Žara“ be didesnio vargo nugalėjo Tauragės SM 4:0 (3:0), o Ukmergės „Textilitė“ įveikė Vilniaus FM „Kreontas“ rezultatu 2:0 (1:0).

Turnyrinės lentelės lyderė yra Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komanda, turinti 15 taškų (įmuštų-praleistų įvarčių santykis – 36-2), antroje vietoje – Ukmergės „TexTiliTe“ (12 taškų, 16-5), trečia – Kauno „FM-Žara“ komanda (9 taškai, 11-12), ketvirta – Vilniaus MFK „Žalgiris“ (5 taškai, 6-12), penkta – Tauragės SM (5 taškai, 4-26), šešta – Vilniaus FM „Kreontas“ (4, 6-7). Septintoje vietoje – Akmenės „Akmenė“ (1 taškas, 1-16).

Paskutinis Lietuvos moterų A lygos čempionato I rato turas vyks birželio 15 dieną. Jame „Žalgiris“ žais su „TexTiliTe“, „Kreontas“ – su „FM-Žara“, o „Akmenė“ – su „Gintra-Universitetas“.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

PUOLIMAS: Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės į Vilniaus „Žalgirio“ vartus sėkmingai atakavo 8 kartus, į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.