Šiaulietis tapo Europos čempionu

Ispanijos mieste Santa Susanoje surengtame IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate šiaulietis Deividas Dubinas iškovojo aukso medalį.

Netoli Barselonos esančioje Santa Susanoje D. Dubinas Europos čempionu tapo klasikinio kultūrizmo rungtyje (ūgio kategorija per 180 centimetrų).

Kitai Šiaulių sporto klubo „Gylys“ atstovei Elėjai Lukytei sekėsi prasčiau. Ji jaunimo kūno fitneso per 163 centimetrų įskaitoje buvo penkta.

Čempione tapo ir Margarita Charaim ("Tauras“, Marijampolė), rungtyniavusi vyresnių nei 35-erių metų kūno fitneso sportininkių kategorijoje. Ji pripažinta absoliučia nugalėtoja.

Trečiąją vietą moterų absoliučioje kultūrisčių kategorijoje pelnė Elena Stasiukynienė ("Tauras").

Finale rungtyniavo dar du Lietuvos atletai. Brigita Večerskaitė ("Tauras") užėmė ketvirtąją vietą jaunimo kūno fitneso per 163 centimetrų įskaitoje. Dainius Matulionis ("Tauras") klasikinio kultūrizmo kategorijoje buvo penktas.

Europos čempionate dalyvavo per 400 sportininkų iš 33 valstybių. Tai rekordinis skaičius.

Ankstesniais metais IFBB Europos čempionais yra tapę Lietuvos atstovai Olegas Žuras, Natalija Murnikovienė, Rolandas Bučinskas, Rolandas Pocius, Inga Neverauskaitė, Živilė Raudonienė, Alina Čepurnienė, Darius Minkevičius bei Elena Stasiukynienė.

„Šiaulių krašto“ inf.

Matthias BUSSE nuotr.

ČEMPIONAS: Šiaulietis Deividas Dubinas tapo Europos klasikinio kultūrizmo čempionu.

PRIZININKAI: Europos klasikinio kultūrizmo rungties prizininkai. Nugalėtojas Deividas Dubinas viduryje.