Šiaulietės varžėsi Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionate

"Delfino" nuotr.
Iš Tartu (Estija), kur vyko atviras Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionatas, grįžo Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" auklėtinės. Čempionato dalyvės dėl medalių kovojo penkiose amžiaus grupėse: pradedančiųjų, 8 m. ir jaunesnių, 10 m. ir jaunesnių, 12 m. ir jaunesnių bei 13–15 m. amžiaus grupėse.

12 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje Baltijos šalių čempione tapo Miglė Poškevičiūtė. Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" auklėtinės privalomąją programą atliko geriausiai iš 24 dalyvių. Jos pasirodymą teisėjai įvertino 62,0964 balo.

Nepralenkiama Miglė buvo ir laisvojoje programoje solo rungtyje. Už pasirodymą šiaulietė sulaukė 64,4333 balo. Rungtyje dalyvavo keturios sportininkės.

13–15 m. amžiaus grupėje laisvojoje programoje solo rungtyje sidabro medalį laimėjo Rugilė Poškevičiūtė. Ji iš viso surinko 65,8333 balo (7 dalyvės). Trečią vietą tarp Baltijos šalių šioje rungtyje iškovojo Rusnė Žalkauskaitė (60,3667 balo).

Toje pačioje amžiaus grupėje laisvojoje programoje duetų rungtyje sidabro medalius pelnė Jorė Vitkauskaitė ir Rugilė Sugaudytė. Jų pasirodymą varžybų teisėjai įvertino 62,7667 balo. Trečią vietą užėmė Austėja Vaitkutė ir Rugilė Poškevičiūtė (58,7333 balo). Rungtyje varžėsi trys duetai.

Merginas treniruoja PC "Delfinas" dailiojo plaukimo trenerė Kristina Zajauskienė.

Baltijos šalių dailiojo plaukimo čempionate dalyvavo sportininkės iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, o konkurenciją palaikė ir viešnios iš Norvegijos.