Šiaulietės gerino plaukimo rekordus

LTU Aquatics nuotr.
Patricija Geriksonaitė.
Baigėsi Vilniuje dvi dienas trukusios LTU Aquatics komandinės taurės varžybos 25 m ilgio baseine. Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" sportininkės ne kartą gerino amžiaus grupių rekordus.

Patricija Geriksonaitė pateko į geriausių varžybų plaukikių trejetuką ir bendroje įskaitoje, surinkusi 2248 taškus, užėmė antrą vietą.

Šiaulietė buvo greičiausia 200 m plaukimo nugara rungtyje, ją įveikusi per 2 min 13,07 sek. ir nugalėjusi 12 varžovių.

Plaukikė du kartus pagerino Lietuvos merginų iki 17 metų 100 m plaukimo nugara rekordą: pirmą kartą – atrankos etape (1 min 0,78 sek.), antrąjį – finale (1 min 0,13 sek.). Nugalėjusi 18 plaukikių, šiaulietė tapo šios rungties čempione.

Dar du medalius Patricija pelnė, plaukdama laisvu stiliumi. Sidabro medalį ji iškovojo po 200 m ilgio distancijos (2 min 0,58 sek.; 44 dalyvės), o bronzos apdovanojimą laimėjo po 100 m atkarpos (55,97 sek.; 42 dalyvės).

Dukart Lietuvos merginų iki 15 metų 100 m plaukimo nugara rekordą pagerino ir Emilija Pociūtė. Plaukdama ryte, atrankos etape, mergina finišavo po 1 min 1,27 sek., o tos pačios dienos vakare, finaliniame etape, rezultatą pagerino 0,03 sekundės ir iškovojo sidabro medalį.

Du apdovanojimus pelnė dar viena "Delfino" auklėtinė. Guoda Tručinskaitė tapo 100 m plaukimo kompleksu rungties nugalėtoja (1 min 2,30 sek.), o 200 m tuo pačiu stiliumi nuplaukė per 2 min 17,61 sek. ir laimėjo antrą vietą. Abiejose rungtyse dėl medalių varžėsi po 22 plaukikes.

Merginas varžyboms ruošia trenerė Dovilė Pocienė.