Šiauliečiai lengvaatlečiai rinko taškus rinktinei

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro nuotr.
Baltijos šalių jaunučių (U16) komandiniame čempionate Lietuvos rinktinei atstovavo penki Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro auklėtiniai su treneriais.

Antradienį Vilniuje pasibaigė Baltijos šalių jaunučių (U16) komandinis čempionatas. Jį kaip ir pernai laimėjo Estijos komanda (262 taškai), antri – latviai (238 taškai), varžybų šeimininkai liko treti (181 taškai).

Rungtyse dalyvavo po du stipriausius sportininkus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kiekviena iškovota vieta duoda rinktinei taškų: nuo 6 taškų, pelnius pirmąją vietą, iki vieno taško, pelnius šeštąją vietą.

Lietuvos rinktinei atstovavo ir penki Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro auklėtiniai. Daugeliui jų tai buvo debiutas. Geriausiai sekėsi trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojusiam Adanui Balkauskui (trenerė J. Baikštienė). Šiaulietis nušoko 6,16 metro.

Šuolio su kartimi rungtyje, peršokęs 2,80 metro ketvirtąją vietą pelnė Jokūbas Niauronis (tren. V. Žiedienė, J. Spudis). Ketvirtoji vieta pelnyta ir trišuolio rungtyje. 12,14 metro įveikė A. Balkauskas.

Šuolio į aukštį rungtyje šešta liko 1,55 metro peršokusi Elzė Ožechauskaitė (tren. D. Vrubliauskas). Šuolio į tolį rungtyje taip pat šešta buvo 4,70 metro nušokusi Miglė Juškaitė ( tren. J. Baikštienė).

Adrija Jokubauskaitė (tren. D. Šaučikovas) 1500 m kliūtinio bėgimo metu susitraumavo ir nuotolio nebaigė.