Šiauliečiai kraitį papildė 11 apdovanojimų

Praėjusią savaitę Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių sporto žaidynėse šiauliečiai laimėjo 11 medalių komplektų.

Aukso apdovanojimą 300 metrų barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo Rasa Mažeikaitė (46,28 sekundės). 800 metrų greičiausiai įveikė Akvilė Morkūnaitė (2 min., 23,55 sek.). 2000 metrų bėgime triumfavo Auksė Linkutė (7 min. 4,37 sek.).

Tarp vaikinų, bėgusių 3000 metrų, geriausiai pasirodė Modestas Šerpytis (10 min. 0,42 sek.).

1500 metrų kliūtinio bėgimo finišo liniją antras kirto Danielius Matias (4 min. 50,57 sek.).

Sidabro medalius laimėjo ir šuolininkė su kartimi Aistė Petkauskaitė (2 m) bei septynkovininkė Austėja Kazanavičiūtė (4175 tšk.).

Pastarojoje rungtyje trečiąją vietą užėmė Šarūnė Petkevičiūtė (3218 tšk.).

Šuolio į aukštį varžybose trečią rezultatą parodė Urtė Baikštytė (1,55 m), šuolio su kartimi – Aurimas Karpavičius (3,10 m).

4x100 metrų estafetiniame bėgime šiauliečiai A. Karpavičius, Donatas Paulavičius, Lukas Izmagilovas ir H. Kulnys iškovojo trečiąją vietą (48,27 sek.).

Šiaulių lengvosios atletikos mokyklos sportininkus treniruoja Juzefa Baikštienė, Daiva Maceikienė, Janina Tribienė, Jonas Spudis, Dainius ir Pranas Šaučikovai.