Šiauliečiai grįžo su bronza

„Baltasis tigras“ nuotr.
Lietuvos rinktinės atstovai šiauliečiai (iš kairės) Tomas Balčys, treneris Egidijus Daknys, Titas Stankūnas ir Marius Arlikevičius.

Savaitgalį Latvijoje vyko Nordic Karate Federation WKF karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 geriausių šiaurės šalių atletų. Lietuvai atstovavo 30 sportininkų, iš kurių aštuoni – Šiaulių sporto klubo „Baltasis tigras“ atletai.

Lietuvos rinktinė su dviem aukso, dviem sidabro ir šešiais bronzos medaliais bendroje įskaitoje užėmė penktąją vietą, pirmoji atiteko Danijai.

Šiaulietis Marius Arlikevičius su Lietuvos kumitė komanda suaugusiųjų grupėje pelnė bronzą svorio kategorijoje iki 84 kg. Titas Stankūnas individualioje kumitė rungtyje taip pat iškovojo bronzos medalį.

Puikiai sekėsi Tomui Balčiui, kuris individualioje kumitė ir komandinėje kumitė rungtyse iškovojo bronzos medalius svorio kategorijoje iki 75 kg.

Lietuvos kumitė rinktinės vyriuasiasi treneris Egidijus Daknys.