„Šiauliams“ pergalių sąskaitos vis nepavyksta atidaryti

bcsiauliai.lt nuotr.
Andy Van Vlietas (su kamuoliu) rungtynėse Prienuose „Šiaulių“ komandai pelnė 13 taškų ir tiek pat atkovojo kamuolių.

Prienuose sekmadienį rungtyniavę „Šiauliai“ pačioje rungtynių pradžioje prarado Ryaną Andersoną ir liko vienintele dar pergalės skonio nepajutusia „Betsafe-LKL“ komanda. Geltonieji svečiuose 87:94 (27:16, 25:29, 14:24, 21:25) po atkaklios kovos nusileido Prienų „CBet“.

Sužaidus vos 25 sekundes Prienų sporto arenoje aidėjo skausmo riksmai. Šiauliečių aukštaūgis R. Andersonas patyrė kraupią traumą. Amerikietis besiverždamas krepšio link stipriai susižeidė kelį. Vidurio puolėjas kurį laiką nesikėlė nuo parketo, o vėliau vežimėliu buvo išvežtas medikų.

Komandos draugo netekę „Šiauliai“ susitelkė ir greitai nurūko į priekį. Į kovą vietoje R. Andersono stojęs Denisas Krestininas per kėlinį pelnė 9 taškus, ir svečiai buvo priekyje 27:16.

Puolime kaip iš natų žaidę šiauliečiai toliau laikė iniciatyvą savo rankose, nors gynyboje irgi nebuvo geri (45:52).

Po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. „CBet“ surakino svečių puolimą, surengė spurtą 17:4 ir į lemiamą ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami apčiuopiamą pranašumą.

„Šiauliai“ ketvirtajame kėlinyje buvo aptirpdę varžovų pranašumą iki 3 taškų, bet M. Wrightui ir R. Miniotui atsakymų neturėjo. „CBet“ šventė pergalę.

„Esu liūdnas, kad iškrito mūsų pagrindinis vidurio puolėjas. Taip pat, liūdna, kad mus pagavo trečiajame kėlinyje. Atrodo, daro tą patį derinį. Neturėtų taip būti, esame profesionali komanda. Aš juos puikiai suprantu, buvo labai gera nuotaika, bet yra daug naujų žaidėjų“, – apmaudą liejo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika.

„Šiauliams“ E. Fridrikssonas pelnė 20 taškų (11 rez. perd.), Denisas Krestininas – 17, Martynas Varnas – 14, Aurimas Urbonas (5 rez. perd.) ir Andy Van Vlietas (13 atk. kam.) – po 13 taškų.

„CBet“ R. Miniotas pelnė 28 taškus (14 atk. kam., 40 naud. bal.), M. Wrightas – 25, Mindaugas Sušinskas – 13 taškų.