Šeši šiauliečiai tapo prizininkais

Šiauliuose vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių mokinių-jaunučių (13–15 metų) pirmenybėse šeši Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ sportininkai iškovojo prizines vietas.

Geriausiai sekėsi Edvinui Povilaičiui, kovojusiam pusiau sunkaus svorio kategorijoje (iki 85 kilogramų). Šiaulietis finale taškais įveikė radviliškietį Nedą Rasiulį.

Į finalą žengė ir kitas šiaulietis – Karolis Kravčykas (per 85 kg). Jis, kovodamas dėl medalių, įveikė ir komandos draugą Simoną Stonkų. Finale K. Kravčykas pralaimėjo klaipėdiečiui Denisui Nedoborui.

Be apdovanojimo neliko ir S. Stonkus, laimėjęs trečiąją vietą. Bronzos medalį toje pačioje kategorijoje iškovojo ir Dovydas Šulcas.

Trečiosiomis vietomis taip pat džiaugėsi Karolis Dijokas (iki 53 kg) ir Tautvydas Kvašys (iki 66 kg).

Sportininkus treniruoja Renatas Dijokas, Jonas Kemzura ir Arūnas Šulcas.

J. Kemzura džiaugėsi nemažu prizininkų būriu: „Tiek nesitikėjome.“

Trenerio teigimu, oficialios varžybose baigėsi, kitos vyks rudenį. Šiauliečiai sezono dar neuždarė, jų laukia tarptautiniai ir draugiški turnyrai.