Sėkmė lydėjo sambo turnyre

Asmeninė nuotr.
Iš kairės: treneris Vidmantas Budraitis, Lietuvos sambo federacijos prezidentas Linas Apkarskas, Ema Dajoraitė, Brigita Rudzinskaitė ir Samanta Dajoraitė.

Savaitgalį Šiauliuose vyko XI tarptautinis Stanislovo Kulikausko sambo turnyras. Jame neblogai sekėsi Šiaulių rajono sportininkėms, treniruojamoms Vidmanto Budraičio.

Svorio kategorijoje iki 34 kg nugalėtoja tapo vienuolikmetė Samanta Dajoraitė, kuri tarp savo bendraamžių mergaičių yra laikoma viena techniškiausių šalies sportininkių.

Svorio kategorijoje iki 55 kg nugalėjo Samantos sesuo Ema Dajoraitė. Svorio kategorijoje per 55 kg Brigita Rudzinskaitė pelnė trečiąją vietą..

„Kitoms merginoms reikia daug dar treniruotis ir garbingai ginti savo rajono garbę“, – sako treneris V. Budraitis.

Dabar rajono stipriausių dziudo sportininkių laukia Europos jaunių dziudo taurės varžybos, kurios vyks spalio 17–18 d. Kaune.