„Šeduvos malūnas“ pradėjo 14-ąjį krepšinio sezoną

SK „Šeduvos malūnas“ krepšininkams sėkmingiausias buvo praeitas sezonas – iškovota trečioji vieta Lietuvos krepšinio veteranų lygoje, o „Baltic Cup-2022“ turnyre nužygiuota iki pat finalo, kur pelnyta antroji vieta.

Sporto klubas „Šeduvos malūnas“ savo 14-ąjį sezoną Lietuvos krepšinio veteranų lygoje (LKVL) pradėjo gruodžio 3 dieną išvykoje su lygos naujokais Šilalės „Prolain“ komanda. Rungtynės sėkmingiau susiklostė šilališkiams – jie laimėjo rezultatu 67:55.

2022–2023 m. LKVL sezone amžiaus grupėje 50+ grumsis septynios komandos, kurios tarpusavyje sužais po du kartus. Be SK „Šeduvos malūno“ ir Šilalės „Prolain“ ekipų dar šioje amžiaus grupėje susitiks jungtinė „Pakruojo parketo-Panevėžio Alaus mėgėjų“ komanda ir Vilniaus „Alkajas-Dastra“, Širvintų „Savi“, Jonavos „Beržas“, Kauno „Patvanka“ klubai. Komandoms sužaidus du ratus paaiškės finalinis ketvertas, o 2023 m. gegužę vyksiantys pusfinaliai bei finalai išspręs apdovanojimų likimą.

SK „Šeduvos malūnui“ atstovauja Radviliškio miesto ir rajono buvę ar esami krepšinio mėgėjai, nežaidę profesionalaus krepšinio. Kitų Lietuvos krepšinio veteranų komandų sudėtys dažniausiai sudaromos rinktinių pagrindu, į komandas pasikviečiant buvusius krepšinio profesionalus iš didžiųjų šalies miestų ir visiems gerai žinomų krepšinio klubų.

„Šeduvos malūnas“ susibūrė 2009 metais ir pirmąjį sezoną LKVL 2009–2010 metais žaidė 40+ amžiaus grupėje. Tąkart nepavyko prasibrauti į finalinį ketvertą.

Dauguma klubo krepšininkų komandoje žaidžia iki šiol ir atstovauja Radviliškio kraštui ne tik LKVL, bet ir kitose šalies varžybose bei tarptautiniuose turnyruose.

Sėkmingiausi komandai buvo 2022-ieji – pirmą kartą klubo istorijoje vyrai tapo Lietuvos veteranų krepšinio čempionato bronzos medalių laimėtojais. Naudingiausiu viso šio sezono žaidėju pripažintas Linas Viliopas. Simbolinis bronzos medalio apdovanojimas atiteko ir komandos žaidėjui bei ištikimajam visų sezonų klubo fotometraštininkui Rimantui Benaičiui.

Solidžiai žaidusi komanda buvo pakviesta į Baltijos šalių veteranų krepšinio čempionatų nugalėtojų turnyrą „Baltic Cup-2022“, vykusį Palangoje. SK „Šeduvos malūnas“ pusfinalyje nugalėjo Latvijos „Kekava“ ekipą, o finale nusileido daugkartinei Lietuvos čempionei, buvusių krepšinio profesionalų pagrindu sudarytai Kauno ir Klaipėdos veteranų rinktinei.