Savaitgalį Šiauliuose vėl vyks legalios drago lenktynės

Asociatyvi nuotr.
Kadais neteisėtose traukos lenktynėse gausiai dalyvavę žmonės dabar tai gali daryti legaliai.

Greičio ir adrenalino mėgėjai, praradę vairavimo teises dėl greičio viršijimo, chuliganiško vairavimo ar dalyvavimo nelegaliose lenktynėse, turi galimybę nemokamai dalyvauti rugsėjo 12–13 dienomis Šiauliuose vyksiančiose finalinėse projekto „Legalus dragas“ traukos lenktynėse. Kuponus išdalyti automobilių ir motociklų vairuotojams, kurie už minėtus pažeidimus teisę vairuoti susigrąžino nuo šių metų sausio 1 dienos iki rugsėjo 10-osios.

Vyks ir finalinis Lietuvos drago čempionato etapas.

Projektą „Legalus dragas“ organizuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais DragFest.LT ir Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF). Projekto metu savivaldybėse įrengiamos saugių lenktynių vietos.

LASF prezidentas Egidijus Janavičius pabrėžė, kad legalios traukos lenktynės reikšmingos ne tik automobilių sporto plėtrai. Jos keičia daugelio požiūrį į lenktynes apskritai.

Lenktynės Šiauliuose vainikuos birželį startavusį ciklą penkių varžybų, vykusių Alytuje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Iš viso jose jau varžėsi daugiau nei 250 dalyvių.