Šalies vaikų plaukimo pirmenybėse šiauliečiai – treti

Šiaulių PC „Delfinas“ nuotr.
Šiauliečių ketvertas (L. Augustauskaitė, M. Šimulytė, A. Obrikytė, L. Meliešiūtė) estafetėje 4x50 m kompleksu iškovojo antrąją vietą.
Baigėsi dvi dienas Vilniuje trukusios Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės, kuriose paaiškėjo, kad Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" komanda užėmė trečią vietą.

12–13 m. berniukų grupėje Marijus Tručinskas tapo šalies čempionu 200 m plaukimo nugara rungtyje (2 min 23,63 sek., 20 dal.), o 100 m distanciją tuo pačiu stiliumi įveikė per 1 min 8,55 sek. ir užėmė trečią vietą (50 dal.). Jaunąjį sportininką varžyboms ruošia treneriai Paulius Povilionis ir Aneta Astrauskaitė.

Bronzos medalį laimėjo Adomas Laurutis, treniruojamas Andriaus Bičkaus, 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min 11,63 sek., 44 dal.).

11–12 m. mergaičių grupėje antros vietos laimėtoja tapo Augustė Obrikytė, dalyvavusi 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min 26,18 sek., 28 dal.). Toje pačioje rungtyje Liepa Meliešiūtė užėmė trečią vietą (2 min 27,47 sek.).

Tris visų spalvų medalius į Šiaulius parvežė Liepa Augustauskaitė. Ji tapo 100 m plaukimo nugara rungties čempione (1 min 14,55 sek., 35 dal.). Tuo pačiu stiliumi dukart trumpesnėje distancijoje ji finišavo trečia (2 min 41,63 sek., 19 dal.). 200 m atstumą kompleksu mergaitė įveikė per 2 min 53,10 sek. ir užėmė antrą vietą (20 dal.).

Krūtine plaukusi Meda Šimulytė laimėjo du bronzos medalius: 200 m ilgio atstumą nuplaukė per 3 min 1,19 sek. (31 dal.), 100 m – per 1 min 23,56 sek. (32 dal.).

Šiauliečių ketvertas (L. Augustauskaitė, M. Šimulytė, A. Obrikytė, L. Meliešiūtė) estafetės 4X50 m laisvu stiliumi rungtyje pelnė trečią vietą (2 min 7,04 sek.), o estafetės 4X50 m kompleksu – antrąją (2 min 20,30 sek.). Dėl apdovanojimų rungtyniavo 15 komandų.

Mergaites varžyboms ruošia treneriai P. Povilionis ir Aneta Astrauskaitė.

Bendroje įskaitoje Šiaulių "Delfinas" I-oji komanda, surinkusi 501 taškus, iš 19 komandų užėmė trečią vietą.