Ristynėse ritosi sportininkai ir iš Šiaulių rajono

Dalyvių nuotr.
Absoliutaus svorio kategorijos nugalėtoja Gabija Šležaitė (kairėje), treneris Vidmantas Budraitis (centre) ir Lietuviškų ristynių federacijos vadovas Tomas Gervė su jaunaisiais sportininkais iš Šiaulių rajono.
Šeštadienį, vasario 10 d., Lietuvos etnografijos muziejuje Rumšiškėse vyko ne tik Užgavėnių šventė, bet ir atviros lietuviškų ristynių varžybos "Virsk iš guolio-2024", kurias organizavo Lietuviškų ristynių federacija.

Varžybose savo jėgas galėjo išbandyti įvairių imtynių stilių propaguotojai iš visos Lietuvos klubų ir sporto centrų. Sulaukta svečių ir iš Ukrainos bei Turkijos. Kvietimu sudalyvauti renginyje pasinaudojo ir Šiaulių rajono dziudo sportininkai vadovaujami trenerio Vidmanto Budraičio.

Dalyviai ritosi lauke, šienu išklotoje aikštelėje, apsirengę specialiais drabužiais. Varžybose netrūko nei azarto, nei gausaus žiūrovų palaikymo. 

Šiaulių rajono sportininkai varžybose iškovojo keturias pirmas vietas, dvi antras vietas, vieną trečiąją vietą ir komandinę pirmąją vietą, buvo apdovanoti prizais, taurėmis ir riestainiais. Ypač gerai pasirodė Gabija Šležaitė, kuri absoliučioje svorio kategorijoje įveikė ne tik bendraamžes mergaites, bet ir berniukus. Jėgas ristynėse išbandė ir treneris V. Budraitis – per 7 minutes jis įveikė šauktinį iš Ruklos.   

Pasisėmę geros nuotaikos ir azarto Rumšiškėse, Šiaulių rajono sportininkai kibo į darbą, nes kovo 2 d. Kėdainiuose laukia Lietuvos dziudo U15 ir U18 čempionatas, kuriame prireiks daugiau pastangų ir sėkmės. 
 

Lietuviškų ristynių federacijos nuotr.
Rumšiškėse vykusios Lietuviškų ristynių varžybos "Virsk iš guolio" sulaukė didelio žiūrovų susidomėjimo ir palaikymo.