Radviliškiečių pasiekimai Europos čempionate

Klubo „Kentauras“ nuotr.
Radviliškiečiai karatė klubo „Kentauras“ sportininkai iš Europos čempionato parsivežė ne vieną apdovanojimą.

Balandžio 7–15 dienomis karatė klubo „Kentauras“ sportininkai viešėjo Debreceno mieste, Vengrijoje, ten vyko 13-asis SKDUN Europos čempionatas.

Suaugusiųjų (+40 metų) komandinėje kumitė rungtyje dalyvavo klubo treneris Arūnas Masalskis, komanda iškovojo 3-iąją vietą.

Puikiai sekėsi Vėjui Masalskiui, jis 10–11 metų grupėje kumitė rungtyse iškovojo dvi 3-iąsias vietas.

Gabrielius Lunskis iškovojo 2-ąją vietą kihon ippon kumitė rungtyje ir 3-iąją vietą sanbon kumitė rungtyje.

Jaunius Dovidaitis iškovojo 3-iąją vietą jyu kumitė 12–13 metų kategorijoje.

Ilja Asačiovas dėl klaidingo teisėjo sprendimo negalėjo tęsti kovos dėl prizinės vietos.

Dmitrij Moldovancev pirmoje kovoje susitiko su Serbijos sportininku, kuris ir tapo Europos čempionu.

Karatė klubas „Kentauras“ džiaugiasi pasiektais rezultatais ir jau planuoja išvyką į pasaulio čempionatą, kuris šiemet vyks Slovėnijoje spalio 22–27 dienomis.