Radviliškiečiai pelnė dešimt medalių

Radviliškio sporto arenoje vykusiame XIV Baltijos šalių karatė čempionate dėl medalių kovojo 200 aukšto meistriškumo sportininkų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos bei Baltarusijos. Jame 10 medalių laimėjo ir radviliškiečiai.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Čempionate rajonui atstovavo du karatė klubai – „Kentauras“ ir „Rytų kovotojas“. Rajono karatė klubas „Kentauras“ delegavo 20 sportininkų, kurie iškovojo 6 medalius. „Rytų kovotojo“ karatistai pelnė 4 medalius. Iš viso čempionate dalyvavo 24 klubai. Kata ir kumitė rungtys vyko pagal sportinio karatė taisykles ant keturių aikštelių.

Kata rungtyje, 11-13 metų mergaičių grupėje, kurioje kovojo 13 dalyvių, Guoda Elenauskaitė ("Rytų kovotojas") iškovojo trečiąją vietą. Toje pačioje rungtyje, 7-9 metų  berniukų grupėje (17 dalyvių) Gvidas Dišlė iš „Rytų kovotojo“ klubo pelnė sidabro medalį.

Kumitė rungtyje, 8-9 metų berniukų grupėje, kurioje varžėsi 12 dalyvių iki 30 kilogramų svorio, Mantas Žudys ("Kentauras") pelnė trečiąją vietą.

8-9 metų berniukų grupėje (16 dalyvių, svorio kategorija per 30 kilogramų) Gvidas Dišlė ("Rytų kovotojas") pelnė sidabrą, o Aimis Ginkevičius ("Kentauras") – bronzą.

14-15 metų amžiaus grupėje (8 dalyviai iki 57 kilogramų svorio) Kevinas Raugalis iš „Kentauro“ pelnė antrąją vietą, kitas „kentaurietis“, kovojęs toje pačioje amžiaus grupėje, tik svorio kategorijoje per 57 kilogramus, tarp 15 dalyvių taip pat iškovojo antrąją vietą.

Amžiaus grupėje per 18 metų kovojęs „Kentauro“ atstovas Armandas Bunius tarp 9 dalyvių pelnė trečiąją vietą.

12-13 metų mergaičių grupėje tarp 6 dalyvių Guoda Elenauskaitė ("Rytų kovotojas") buvo antra, 16-17 metų amžiaus grupėje tarp 5 dalyvių Donata Virbukaitė ("Kentauras") tapo trečia.

Lietuvos karatė asociacijos prezidentas Vidmantas Butnorius po renginio sakė, jog čempionatas Radviliškyje buvo puikiai suorganizuotas, pasižymėjo aukšta sportine konkurencija tarp klubų ir individualių kovotojų.

Radviliškio karatė klubas „Kentauras“ kovo 1 dieną ruošiasi dalyvauti ir Lietuvos čempionate, vyksiančiame Raseiniuose, bei balandžio 5 dieną Belgijoje vyksiančiame Europos čempionate.

Renginio dalyvių nuotr.

BRONZA: „Kentauro“ atstovas Armandas Bunius amžiaus grupėje per 18 metų pelnė trečiąją vietą.

KOVOS: Karatistų iš Lietuvos bei užsienio kovas stebėjo ir sportininkai, ir būrys sirgalių.