R. Jonušaitės ir J. Čubrilo tandemas atnešė pergalę „Gintrai-Universitetui“

Viliaus DAMBRAUSKO nuotr.
Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų.

Aštuntąją pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės. Šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje trečiadienį be didesnio vargo 7:0 (3:0) pranoko penktąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančias Utenos „Utenio“ futbolininkes.

Lietuvos čempionių įvarčių sąskaitą 12-ąją mačo minutę atidarė Rimantė Jonušaitė – 1:0. Ryžtingai nusiteikusi puolėja vos po keturių minučių pelnė dublį ir padvigubino šiauliečių pranašumą – 2:0.

Prabėgus dar keturioms minutėms rezultatyviausia A lygos žaidėja įsirašė „hat-tricką“ – 3:0, tai padariusi vos per 20 susitikimo minučių.

Nuo to laiko uteniškių vartai tarsi užsirišo, o ketvirtojo įvarčio teko laukti daugiau nei pusvalandį žaidimo laiko. Jau po pertraukos, 65-ąją minutę, 11 metrų baudinį realizavo savo įvarčių sąskaitą atsidariusi ir estafetę iš R. Jonušaitės perėmusi Jelena Čubrilo – 4:0.

Pajutusi saldų įvarčio skonį, serbė pratęsė sėkmingą pasirodymą ir per dešimt artimiausių minučių pelnė dar du įvarčius, o rezultatas tapo 6:0.

Paskutinį kartą šiame mače varžovių vartų tinklas sudrebėjo 80-ąją minutę, kuomet dar vieną 11 metrų baudinį realizavo R. Jonušaitė – 7:0.

Kitas A lygos rungtynes „Gintra-Universitetas“ žais jau šį sekmadienį, liepos 12 dieną, 13 val. Šiaulių miesto centriniame stadione prieš Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Įėjimas – nemokamas.