Plaukikai iš Vilniaus parsivežė sidabrą ir bronzą

„Delfino“ nuotr.
LPF komandinės taurės varžybų dalyviai šiauliečiai (iš kairės) Patricija Geriksonaitė, Jokūbas Jankauskas, Ema Guzaitė, Armandas Dagys.

Vilniuje savaitgalį vyko Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) komandinės taurės varžybos. Jose dalyvavo plaukikai iš Šiaulių sporto centro „Delfinas“.

Vyrų grupėje Jokūbas Jankauskas (treneris Andrius Bičkus) plaukdamas 200 m kompleksiniu plaukimu trasą įveikė per 2 minutes 8,48 sekundės ir tarp 35 dalyvių iškovojo trečiąją vietą.

Moterų grupė du sidabro medalius pelnė Ema Guzaitė (tren. A. Bičkus). 100 m laisvu stiliumi ji nuplaukė per 58,16 sekundės ir aplenkė 53 dalyves, o 50 m tuo pačiu stiliumi įveikė per 26,66 sekundės ir buvo greitesnė už 62 dalyves.

Dar du šiauliečiai – Patricija Geriksonaitė (tren. Dovilė Pocienė) ir Armandas Dagys (tren. A. Bičkus) – po varžybų Vilniuje tapo kandidatais į plaukimo meistrus.