Penki sportininkai iškovojo medalius

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai po apdovanojimų: (iš kairės) treneris Rytis Keršys, jaunieji sportininkai – Ignas Žabarauskas, Airidas Gulbinas, Domas Abromavičius, Dominykas Baliūnas, Arnas Puipa.
Gegužės 15 dieną Panevėžyje surengtame Lietuvos graikų–romėnų imtynių vaikų (gimusių 2008–2011 metais) čempionate medalius iškovojo penki Joniškio sporto centro imtynininkai, kuriuos treniruoja treneris Rytis Keršys.

Lietuvos čempionu tapo Arnas Puipa (svorio kategorija iki 50 kilogramų), kuriam iki finalo niekas rimčiau nepasipriešino. Imtyje dėl pirmos vietos jis įveikė vilnietį Žygimantą Ežerskį. Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 62 kilogramų) nugalėjo tris varžovus, vieną imtį pralaimėjo ir iškovojo antrą vietą. Trečias vietas pelnė Airidas Gulbinas (svorio kategorija iki 41 kilogramo), Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų) ir Dominykas Baliūnas (svorio kategorija iki 47 kilogramų).

Čempionate varžėsi beveik šimtas keturiasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Kupiškio, Gargždų ir Vilniaus rajono.