Pelnyti medaliai lengvosios atletikos pirmenybėse

Liepos 13–14 dienomis Šiauliuose vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybėse šiauliečiams sportininkams pavyko iškovoti 17 prizinių vietų. 7 iš jų – pirmosios.

Marina VISOCKIENĖ

marina@skrastas.lt

Povilas Rašinskas (treneriai – V. Žiedienė ir J. Spudis) tarp 31 dalyvio buvo nepralenkiamas bėgant 400 m – 52,68 sekundės. Lina Grišiūtė (trenerė – R. Razmaitė) 13 varžovių įveikė bėgdama 800 m – 2 minutės 15,39 sekundės.

Rimgaudas Morkūnas (treneris – P. Šaučikovas) tarp daugiau nei 20 dalyvių buvo greičiausias 800 m ir 1500 m bėgimuose. Pirmąją distanciją jis įveikė per 1 minutę 52,91 sekundės, antrąją – per 4 minutes 10,45 sekundės.

3000 m bėgimo distancijoje pergalę šventė Monika Petrauskaitė (treneriai – V. Žiedienė ir J. Spudis). Ją sportininkė nubėgo per 10 minučių 46,30 sekundės, aplenkdama 8 varžoves. Monika dvi bėgikes nugalėjo ir dalyvių negausiame 2000 metrų kliūtiniame bėgime, distanciją įveikusi per 7 minutes 33,23 sekundės.

Šuolio į aukštį rungtyje geriausiai tarp 5 dalyvių pasirodė Austėja Kazanavičiūtė (trenerė – J. Baikštienė), įveikusi 1,60 metrų aukštį.

Šiauliečių komanda užėmė antrąją vietą komandų įskaitoje, Kauno-1 komanda – pirma.

Jono TAMULIO nuotr.

BĖGIMAS: Šiaulietis Povilas Rašinskas (antras iš kairės) buvo nepralenkiamas 400 m distancijoje.