Patricija Geriksonaitė – ištvermės karalienė

PC „Delfinas“ nuotr.
Ištvermės karaliene po trijų varžybų etapų tapo šiaulietė Patricija Geriksonaitė.
Baigėsi tris savaites trukusios Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos. Šalies sporto mokyklose ir klubuose sportininkai pasitikrino savo jėgas 1500 m, 800 m ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi distancijose.

Sudėjus visų trijų varžybų etapų rezultatus, paaiškėjo, kad Ištvermės karaliumi ir karaliene (The King & Queen of Endurance) tapo Džiugas Miškinis iš Kauno plaukimo mokyklos ir Patricija Geriksonaitė iš Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“.

III etape Dovilės Pocienės auklėtinė P. Geriksonaitė moterų grupėje 400 m laisvu stiliumi nuplaukė per 4 minutes 27,13 sekundės ir tarp 209 dalyvių iškovojo pirmąją vietą.