Panevėžyje iškovojo devynis medalius

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai iškovojo devynis medalius ir užėmė komandinę trečią vietą.
Spalio 3 dieną Panevėžyje surengtose Lietuvos graikų–romėnų imtynių jaunimo ir jaunučių sporto žaidynėse Joniškio sporto centro imtynininkai iškovojo devynis medalius.

Žaidynėse varžėsi 180 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino ir Šiaulių rajono.

Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams geriausiai sekėsi jaunimo (gimusių 2001–2005 metais) amžiaus grupėje. Lietuvos žaidynių čempionais tapo Arnas Abromavičius (svorio kategorija iki 82 kilogramų) ir Pijus Baldyšius (svorio kategorija iki 130 kilogramų). P. Baldyšius ėmėsi puikiai ir buvo pripažintas geriausiu Joniškio imtynininku. Prieš jį neatsilaikė ir metais vyresnis visaginietis, Vilniaus sporto internato auklėtinis, Lietuvos jaunių čempionas Igoris Kabadeicevas.

Joniškietis Arnas Abromavičius imtyje dėl pirmos vietos atkaklioje kovoje įveikė treniruočių draugą Arną Aukselį. Trečias vietas iškovojo Paulius Ponelis (svorio kategorija iki 87 kilogramų) ir Karolis Darulis (svorio kategorija iki 130 kilogramų). Komandinėje įskaitoje joniškiečiai užėmė trečią vietą ir buvo apdovanoti taure. Pirmą vietą pelnė Vilniaus imtynininkai, o antrą – visaginiečiai.

Jaunučių varžybose joniškiečiams šį kartą pirmų vietų iškovoti nepavyko. Arčiausiai aukso medalio buvo Arnas Puipa (svorio kategorija iki 44 kilogramų, kuris finale nervingoje ir atkaklioje kovoje pirmavo prieš kaunietį, bet patempė čiurnos raiščius ir nebegalėjo tęsti kovos. Tad jam teko tenkintis antra vieta. Šioje svorio kategorijoje trečią vietą užėmė Pijus Augustauskas. Karolis Mikštas (svorio kategorija iki 85 kilogramų) iškovojo antrą vietą. Buvęs sporto centro auklėtinis Nedas Urbonas (svorio kategorija iki 68 kilogramų), atstovaujantis Šiauliams ir Joniškiui, užėmė trečią vietą.