Pakruojiečiai prarado taškus Gargžduose

Pakruojo „Kruoja“ A lygos XIV turo rungtynėse Gargžduose 1:1 (1:1) sužaidė su „Banga“. Svečiams įvartį pelnė rezultatyviausiu ekipos futbolininku tapęs Sergėjus Žygalovas.

Giedrius VAITKEVIČIUS

sportas@skrastas.lt

Puolėjų įvarčiai

Rungtynes aktyviai pradėjusi „Kruoja“ spaudė varžovus. Galiausiai tikslą pavyko pasiekti – 27-ąją minutę pasižymėjo S. Žygalovas. Jis pabėgo vienas prieš „Bangos“ vartininką Vitalijų Myrną ir išvedė svečius į priekį (1:0).

Vėliau aktyviai žaidęs S. Žygalovas turėjo dar porą šansų, bet jais nepasinaudojo. Įmušti galėjo ir kiti „Kruojos“ futbolininkai.

Vis dėlto, įvartį pelnė „Banga“ – galva kamuolį į vartus 35 minutę po buvusio „Šiaulių“ futbolininko Mandinjo (Mandinho) perdavimo pasiuntė aktyviai rungtyniavęs Aurelijus Staponka (1:1).

Po praleisto įvarčio geriau žaidė „Kruoja“, tačiau nei pirmajame, nei antrajame kėliniuose nieko pavojingesnio suregzti nepavyko.

Lygiosios prilygsta pralaimėjimui

Po rungtynių Donatas Petrauskas sakė, jog sunkioms rungtynėms įtakos turėjo saulė ir dirbtinė danga: „Atvažiavome pergalės, bet neišnaudojome progų. Lygiosios mums prilygsta pralaimėjimui.“

„Bangos“ startinės sudėties debiutanto Roko Boruso nuomone, „Kruoja“ niekuo neišsiskyrė, o šeimininkai iškovojo pelnytą tašką, kuriuo labai džiaugiasi.

„Rezultatas atspindi rungtynių eigą. Pirmajame kėlinyje neišnaudojome dar vienos mirtinos progos, o varžovai savo šanso nepaleido. Antrojoje mačo dalyje perėmėme iniciatyvą, valdėme kamuolį, turėjome teritorinę persvarą“, – komentavo „Kruojos“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas.

„Bangos“ stratego Vaido Žutauto teigimu, „Bangą“ taškas tenkina. Jai labai svarbus įmuštas įvartis: „Jis pačiu laiku, „Kruoja“ dar nebuvo įsibėgėjusi. Jei nebūtume įmušę, būtų tekę atakuoti, o „Kruoja“ galėtų laukti šansų kontrišpuoliams.“

Gargždų „Banga“ – Pakruojo „Kruoja“ 1:1 (1:1)

Teisėjas: E. Gaigalas (Klaipėda), 800 žiūrovų.

Įvarčiai: 35 min. A. Staponka ("Banga"); 27 min. S. Žygalov ("Kruoja").

Įspėjimai: 54 min. A. Ivanauskas, 90+2 min. A. Jokšas ("Banga"); 55 min. V. Pocevičius ("Kruoja").

Remigijaus RIEKAŠIAUS (FK „Banga") nuotr.

VICEKAPITONAS: „Kruojai“ vicekapitonas Donatas Petrauskas (su kamuoliu) į rungtynes atvyko iš Lietuvos rinktinės stovyklos.