Paaiškėjo miesto geriausieji

Savaitgalį Šiaulių miesto seniūnijų ir mikrorajonų sporto žaidynėse paaiškėjo nugalėtojai. Jie Šiauliams atstovaus rugsėjo 15-ąją Jonavoje vyksiančiame finaliniame etape.

Geriausiai sekėsi Rėkyvos mikrorajono komandoms. Jos laimėjo šaškių, šachmatų, smiginio ir vyrų krepšinio trys prieš tris varžybas.

Šimšės mikrorajonas buvo stipriausias senjorų krepšinio trys prieš tris ir stalo teniso rungtyse.

Gytarių atstovai laimėjo futbolo penki prieš penkis ir moterų krepšinio varžybas.

Tinklinio turnyras bus surengtas vėliau.

Atskirose krepšinio varžybų kategorijose kovojo vyrai, moterys ir senjorai. Futbolą žaidė vyrai. Šaškininkų, šachmatininkų, smigininkų ir stalo tenisininkų komandas sudarė du vyrai ir viena moteris.

Seniūnijų ir mikrorajonų sporto žaidynėse gali dalyvauti mėgėjai, sulaukę 20 metų.

Kūno kultūros mokyklos Šiauliuose rengtose varžybose dalyvavo apie 170 dalyvių.

Rugsėjo 15-ąją vyksiantį finalinį etapą organizuos asociacija „Sportas visiems“.

„Šiaulių krašto“ inf.

Jono TAMULIO nuotr.

KREPŠINIS: Šiaulių miesto seniūnijų ir mikrorajonų sporto žaidynių vyrų krepšinio trys prieš tris turnyro nugalėtoja tapo Rėkyvos komanda.

SMIGINIS: Smiginio varžybose triumfavo Rėkyvos komanda.

TENISAS: Stalo teniso rungtyje geriausiai sekėsi Šimšės ekipai.