Nugalėtoja tapo „BaltRex“

Jonavoje sporto draugijos „Žalgiris“ regbio taurės varžybas laimėjo Šiaulių „BaltRex“. Tuo pačiu sužaistas ir regbio-7 jaunimo čempionato pirmasis turas.

Atkakliausia kova vyko finalinėje grupėje tarp „BaltRex“ ir „Šiaulių“. Pastaroji ekipa pirmavo 5:0, bet vėliau iniciatyvą perėmė „BaltRex“ – 7:5. Jis po pertraukos įtvirtino pranašumą – 26:5. Paskutinėje dvikovoje „BaltRex“ 45:5 be vargo nugalėjo jungtinę Jonavos ir Kauno „Taurą-Viči“ ekipą. „Šiauliai“ liko antri.

Pogrupyje „BaltRex“ pasipriešinimo nesulaukė. Pirmosiose rungtynėse jis 56:0 sutriuškino Alytaus komandą, vėliau 68:0 Marijampolės žaidimų sporto mokyklos (ŽSM) regbininkus.

Nugalėtojai turnyre pelnė 195, o praleido 10 įvarčių.

Geriausio žaidėjo prizas atiteko Arnui Maslianikovui. Jam talkino Airidas Patskočinas, Arminas Milaknis, Modestas Kukuškinas, Lukas Šinkūnas, Lukas Dzelvė, Dovydas Taujanskas, Mantas Andzelis, Edgaras Samušas, Tomas Lučiūnas ir Vitas Beržinis.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

NUGALĖTOJA: Jonavoje sporto draugijos „Žalgiris“ regbio taurės varžybas laimėjo Šiaulių „BaltRex“ ekipa.

KAPITONAS: Sporto draugijos „Žalgiris“ taurė „BaltRex“ kapitono Dovydo Taujansko rankose.