Namuose sutriuškino „dzūkai“

Artūro STAPONKAUS nuotr.
„Šiauliai“ šiame sezone kol kas liepa be pergalių. Šįkart namuose nusileido Alytaus „Dzūkijai“. Rezultatyviausias šiauliečių gretose buvo Elvaras Fridrikssonas (su kamuoliu).

„Šiauliai“ lieka be pergalių naujajame „Betsafe-LKL“ čempionate po trijų sužaistų rungtynių. Šiauliečių komanda savo žiūrovų akivaizdoje sekmadienį sužaidė ženkliai žemiau savo galimybių, o tuo pasinaudojo puolime problemų neturėjusi ir visos dvikovos metu dominavusi Alytaus „Dzūkija“, kuri triumfavo dar trečiajame kėlinuke išsprendusi visus klausimus – 102:71 (32:24, 21:17, 22:11, 27:19).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šiauliečių gretose debiutavo buvusio žalgiriečio Zacho LeDay brolis Sethas LeDay. Vos žengęs į aikštelę amerikietis pasižymėjo ir pirmaisiais savo taškais „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau tai tebuvo viskas, kas galėjo pradžiuginti „Šiaulių“ sirgalius lemiamo ketvirčio metu – likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos šiauliečiai buvo triuškinami jau 36 taškais (54:90).

Didžiosios šeimininkų problemos prasidėjo dar trečiajame kėlinyje. Kristupas Žemaitis dviem taškais iš po krepšio suteikė „Dzūkijai“ rekordinį 20 taškų pranašumą (47:67). Šiauliečių treneris Antanas Sireika paprašė minutės pertraukėlės, tačiau bėdos tęsėsi toliau – Tadas Rinkūnas smeigė trečią savo tritaškį, Matas Jucikas pelnė dvitaškį su pražanga, lengvus du taškus pridėjo Artūras Jomantas ir „dzūkai“ nutolo 26 taškų skirtumu (49:75).

„Šiauliams“ Elvaras Fridrikssonas pelnė 15 taškų (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Ryanas Andersonas – 14 (8 atk. kam.), Martynas Varnas ir Andy Val Vlietas – po 8, Denis Krestinin – 7.

„Dzūkijai“ Matas Jucikas pelnė 25 taškus (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Paulius Danisevičius – 16, Kristupas Žemaitis – 14 (7 rez. perd.), Artūras Jomantas – 12 (8 rez. perd., 6 atk. kam.).

Artimiausias rungtynes „Šiauliai“ žais išvykoje su Prienų „CBet“ spalio 4 d.