Iš MMA turnyro su medaliais grįžo ir šiauliečiai

Dalyvių nuotr.
Šiaulių „SunCity MMA“ komanda Baltijos šalių MMA čempionate.
Jonavoje vyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kuriame dalyvavo 176 dalyviai iš 32 sporto klubų. Į čempionatą atvyko dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Marijampolės, Prienų, Druskininkų. Čempionate dalyvavo gausi Estijos komanda, kurios atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.

Vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių MMA kovų vyko ir kovos pagal kikbokso taisykles. Dalyvavo nemažai šios disciplinos atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

MMA čempionate Šiaulių „SunCity MMA“ klubo sportininkas Mantvydas Bunkys suaugusiųjų amžiaus grupėje tapo vicečempionu, o Tautvydas Vaičikas iškovojo bronzos apdovanojimą.