Merginos ėjo ristynių

Asmeninė nuotr.
Lietuviškų ristynių čempionato dalyviai Vilniaus sporto festivalyje.

Vilniuje savaitgalį vyko Vilniaus sporto festivalis 2020, į kurio programą buvo įtrauktos ir lietuviškos ristynės. Pirmą kartą lietuviškų ristynių čempionate galėjo varžytis merginos. Sėkmingai jėgas varžybose išbandė Šiaulių rajono dziudo imtynininkės, treniruojamos Vidmanto Budraičio.

Svorio kategorijoje iki 63 kg sau lygių neturėjo Skaistė Novikova, kuri finale vos per 14 sekundžių nugalėjo Vilniaus atstovę. Brigita Rudzinskytė šioje kategorijoje liko trečia.

Svorio kategorijoje iki 28 kg nugalėtoja tapo Samanta Dajoraitė, antrąją vietą pelnė Rugilė Paukštelytė. Kitos Šiaulių rajono sportininkės liko už prizininkių ribos.

Dabar Šiaulių rajono dziudistės ruošiasi rugsėjo 19 d. Kaune vyksiančiam „Kaunas Open“ tarptautiniam dziudo turnyrui.