Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse šiauliečiai – stipriausi

PC "Delfinas" nuotr.
Šiauliečiai Lietuvos vaikų žiemos plaukimo pirmenybėse.
Šiauliuose savaitgalį baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybės. "Delfino" plaukikams padėjo namų sienos – komandinėje įskaitoje iškovota pirma vieta.

Asmeninėje įskaitoje jaunieji Šiaulių plaukikai iškovojo ne vieną apdovanojimą.

11–12 m. mergaičių grupėje plaukdama nugara Elzė Lašukaitė pelnė du bronzos medalius: 100 m atstumą įveikė per 1 min. 18,83 sek. (46 dalyvės), o 200 m – per 2 min. 48,32 sek. (16 dal.).

200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje Augustė Obrikytė, aplenkusi 27 varžoves, laimėjo sidabro medalį (2 min. 28,01 sek.).

Liepa Meliešiūtė, užnugaryje palikusi 55 plaukikes, 50 m plaukdama laisvu stiliumi finišavo trečia (31,54 sek.).

Meda Šimulytė sidabro ir bronzos apdovanojimais džiaugėsi po plaukimo krūtine rungčių: 100 m (1 min. 25,74 sek., 33 dal.) ir 200 m krūtine (3 min. 10,76 sek., 29 dal.).

Liepa Augustauskaitė tapo 100 m plaukimo nugara rungties čempione. Jos rezultatas – 1 min. 17,57 sek. (46 dal.). Sidabro medalį ji pelnė po 200 m plaukimo tuo pačiu stiliumi rungties (2 min. 41,35 sek., 16 dal.).

Estafetės 4x50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje "Delfino" mergaičių komanda (L. Augustauskaitė, A. Obrikytė, Ema Gumuliauskaitė, L. Meliešiūtė) pademonstravo 2 min. 9,24 sek. rezultatą ir pelnė trečią vietą. Rungtyje dalyvavo 16 komandų.

Estafetės 4x50 kombinuoto plaukimo rungtyje kita mergaičių komanda (L. Augustauskaitė, M. Šimulytė, A. Obrikytė, L. Meliešiūtė) iškovojo antrą vietą (2 min. 22,15 sek., 15 komandų).

Mergaites varžyboms ruošia treneris Paulius Povilionis.

12–13 m. berniukų grupėje Marijus Tručinskas (treneris P. Povilionis) iškovojo dvi antrąsias vietas: 200 m kompleksu jis atplaukė per 2 min. 32,40 sek. (18 dal.), o tokį pat atstumą nugara – per 2 min. 27,46 sek. (15 dal.). Trečią vietą jis užėmė po 100 m plaukimo nugara (1 min. 11,17 sek., 47 dal.).

Adomas Laurutis (treneris Andrius Bičkus) laimėjo sidabro ir bronzos medalius po plaukimo laisvu stiliumi rungčių: 200 m (2 min. 19,50 sek., 31 dal.) ir 100 m (1 min. 4,19 sek., 65 dal.).

Justas Motiejūnas (treneris A. Bičkus) 100 m nugara nuplaukė per 1 min. 10,33 sek. ir užėmė antrą vietą (47 dal.).

Leonardas Kazakevič (treneris A. Bičkus) užėmė trečią vietą 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min. 22,73 sek., 31 dal.).

Estafetės 4x50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje berniukų komanda (Marijus Tručinskas, Adomas Laurutis, Žygimantas Ašmontas, Jokūbas Venckus) pelnė trečią vietą (1 min. 58,01 sek., 14 komandų).

Pirmenybėse dalyvavo jaunieji sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Varėnos, Marijampolės, Palangos, Elektrėnų. Iš viso varžėsi 19 komandų.

Bendroje įskaitoje "Delfino" 1-oji komanda užėmė pirmą vietą, surinkusi 584 taškus. Antrą vietą užėmė Sostinės SC-1 komanda (540 tšk.), o trečiąją – Kauno PM-1 komanda (505 tšk.).

„Delfino“ komanda pirmenybėse užėmė pirmąją vietą.