Lietuvos vaikų plaukimo čempionate šiauliečiai – treti

"Delfino" nuotr.
Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" komanda Alytuje.
Baigėsi Alytuje dvi dienas trukęs Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas, sulaukęs per 370 vaikų iš 22 ugdymo įstaigų. Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“ bendroje įskaitoje užėmė trečią vietą ir į namus parvežė gausybę apdovanojimų.

Jaunieji plaukikai varžėsi trijose amžiaus grupėse.

13 m. vaikinų grupėje antrą vietą pelnė Armandas Valčiukas (treneris Andrius Bičkus). Metais jaunesnių berniukų grupėje vieną sidabro ir tris bronzos medalius laimėjo Igor Belovas (trenerė Dovilė Pocienė).

Jauniausių, 10–11 m. berniukų, grupėje geriausiu čempionato plaukiku tapo Laurynas Lizdenis (tr. D. Pocienė), iškovojęs net keturis aukso apdovanojimus ir pelnęs 890 taškų.

13 m. mergaičių grupėje Liepa Meliešiūtė laimėjo po vieną visų spalvų medalį ir savo amžiaus grupėje užėmė trečią vietą geriausių plaukikių trejete (1437 tšk.). Augustė Obrikytė tapo čempione, o Liepa Augustauskaitė – vicečempione. Mergaites varžyboms ruošia treneriai Paulius Povilionis ir Aneta Astrauskaitė.

Luknė Kavaliauskaitė (treneris Martynas Kasperavičius) čempionate užėmė pirmą ir antrą vietas.

12 m. mergaičių grupėje gerai pasirodė trenerio Andriaus Bičkaus auklėtinės. Beata Daugirdaitė dukart tapo čempione ir vieną – vicečempione, o savo amžiaus grupėje, surinkusi 1308 taškus, užėmė trečią vietą tarp geriausių plaukikių. Viltė Balčaitė tris kartus kopė ant antros vietos pakylos ir dukart – ant trečiosios. Guostė Gulbinaitė prie apdovanojimų kraitės pridėjo bronzos, o Mėta Vitkauskaitė – sidabro ir bronzos medalius.

Jauniausių, 10–11 m. mergaičių grupėje, geriausiai iš šiauliečių sekėsi Uršulei Lašukaitei (tr. P. Povilionis, A. Astrauskaitė), triskart tapusiai įvairių plaukimo rungčių nugalėtoja ir vieną kartą – vicečempione. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad geriausių sportininkių trejete, surinkusi 1187 taškus, ji užėmė antrą vietą.

Augustė Bitinaitė (tr. A. Bičkus) laimėjo vieną aukso ir du sidabro apdovanojimus, o Luka Račkauskaitė (tr. M. Kasperavičius) greičiausiai plaukė krūtine.

10–11 m. mišrioje grupėje, estafetės 4x50 kompleksiniu plaukimu rungtyje „Delfino“ komanda (Karilė Janavičiūtė (tr. M. Kasperavičius), Luka Račkauskaitė (tr. M. Kasperavičius), Laurynas Lizdenis (tr. D. Pocienė), Joris Rimkus (tr. Aneta Astrauskaitė) iškovojo antrą vietą iš devynių komandų.

Vyresnių, 10–12 m. amžiaus mergaičių ir berniukų grupėje, estafetės 4x50 kompleksu rungtyje šiauliečiai (Igor Belovas (tr. D. Pocienė), Beata Daugirdaitė (tr. A. Bičkus), Viltė Balčaitė (tr. A. Bičkus), Nojus Žakevičius (tr. D. Pocienė) pelnė trečią vietą, kai dėl apdovanojimų varžėsi 10 komandų.

Bendroje įskaitoje Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ plaukikų komanda, surinkusi 1195 taškus, užėmė trečią vietą.

Taškų komandai taip pat pelnė: Ema Gumuliauskaitė (tr. P. Povilionis, A. Astrauskaitė), Elzė Lašukaitė (tr. P. Povilionis, A. Astrauskaitė), Benas Brasas (trenerė D. Pocienė), Grantas Gricius (tr. D. Pocienė), Džiugas Baltrušaitis (tr. Egidijus Šiautkulis), Eva Mūna Staškauskaitė (tr. A. Bičkus), Emilė Bukantytė (tr. A. Bičkus), Ieva Rasiukaitė (tr. P. Povilionis, A. Astrauskaitė), Rokas Račkauskas (tr. M. Kasperavičius), Domas Ciškevičius (tr. M. Kasperavičius), Osvaldas Kavanauskas (tr. A. Astrauskaitė), Matas Ignatavičius (tr. D. Pocienė), Rokas Kulikauskas (tr. E. Šiautkulis), Norvydas Valiulis (tr. E. Šiautkulis), Smiltė Kantauskaitė (tr. A. Bičkus), Enrikas Stanaitis (tr. A. Astrauskaitė), Matas Vaitkus (tr. D. Pocienė), Tadas Obrikis (tr. E. Šiautkulis) ir Deimilė Kvederytė (tr. A. Bičkus).