Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse šiauliečius lydėjo sėkmė

ltuswimming.com (fotodarius.lt) nuotr.
Danas Rapšys.
Vasario 16–18 dienomis Alytuje vykusiose Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse puikiai pasirodė plaukimo centro "Delfinas" sportininkai.

Geriausiu pirmenybių plaukiku tapo neseniai prie "Delfino" komandos prisijungęs Danas Rapšys, kurį šiuo metu treniruoja Paulius Povilionis. Čempionu plaukikas tapo rungtyniaudamas laisvu stiliumi. 100 m distanciją sportininkas įveikė per 49,02 sek. (96 dal.), o 200 m – per 1 min 46,73 sek. (65 dal.).

Moterų grupėje tris kartus ant nugalėtojų pakylos lipo Patricija Geriksonaitė. Ji geriausius rezultatus demonstravo po plaukimo nugara rungčių. 50 m ilgio atkarpą mergina nuplaukė per 29,12 sek. (22 dal.), 100 m – per 1 min 3,41 sek. (64 dal.), 200 m - per 2 min 17,29 sek. (14 dal.).

Guoda Tručinskaitė laimėjo pirmą vietą 400 m įveikusi kompleksiniu plaukimu (5 min 8,57 sek., 12 dal.). Šiaulietė 200 m krūtine nugalėjo 22 varžoves ir pademonstravo 2 min 39,66 sek. rezultatą bei pelnė antrą vietą. Dar vieną sidabro medalį ji laimėjo po 200 m plaukimo kompleksu rungties (2 min 24,28 sek., 20 dal.).

Antros vietos laimėtoja tapo ir Ugnė Šiautkulytė. Ji 800 m laisvu stiliumi nuplaukė per 9 min 44,18 sek. (13 dal.).

Emilijai Pociūtei 50 m plaukimo nugara rungtis (29,99 sek., 22 dal.) atnešė ne tik sidabro medalį, bet ir Lietuvos plaukimo meistro vardą.

"Delfino" sportininkės trečią vietą pelnė po estafetės 4x50 m kompleksu. Komanda (Emilija Pociūtė, Guoda Tručinskaitė, Miglė Grigaliūnaitė, Patricija Geriksonaitė) pasiekė 4 min 30,38 sek. rezultatą, už nugaros palikdama keturis ketvertus.

Visas merginas varžyboms ruošia trenerė Dovilė Pocienė.