Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate šiauliečiai pelnė medalių

PC "Delfinas" nuotr.
Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate iš šiauliečių geriausiai pasirodė Nojus Žakaris ir Ugnė Petrauskaitė.
Iš kovo 17–18 dienomis Druskininkuose vykusio Lietuvos jaunučių plaukimo čempionato grįžo Šiaulių plaukimo centro "Delfinas" auklėtiniai, gerinę asmeninius rezultatus ir iškovoję medalių.

12–13 m. mergaičių grupėje 100 m plaukimo nugara rungties čempione tapo Ugnė Petrauskaitė. Ji pademonstravo 1 min 9,45 sek. rezultatą ir aplenkė 47 varžoves.

Du bronzos medalius mergaitė pelnė po 200 m plaukimo nugara (2 min 33,33 sek, 25 dal.) ir po 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungčių (28,81 sek., 64 dal.). Sportininkę varžyboms ruošia treneris Robertas Šuipis.

13–14 m. berniukų grupėje antros vietos laimėtoju tapo Nojus Žakaris. Jis dalyvavo 200 m plaukimo nugara rungtyje (2 min 22,60 sek., 20 dal.). Du bronzos medalius šiaulietis laimėjo, 200 m nuplaukęs kompleksu (2 min 20,01 sek., 25 dal.) ir tokį pat atstumą laisvu stiliumi (2 min 8,11 sek., 37 dal.). Plaukiko trenerė – Ema Vielavičiūtė.