Lietuvos ir Latvijos galiūnai drebino Žagarės aikštę

Lietuvos galiūnų federacijos nuotr.
Galiūnų komandiniame čempionate pirmąją vietą pelnė stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas ir Karolis Aleksandravičius.
Liepos 17 dieną, negailestingai kepinant kaitriai saulei, Žagarės Miesto aikštės grindinį drebino galiūnai, susirinkę į atvirąjį Lietuvos komandinį čempionatą.

Šiose varžybose susirungė šešios komandos po du stipruolius iš Lietuvos ir Latvijos. Vyrams teko kovoti penkiose rungtyse. Jie turėjo per 75 sekundes kuo daugiau kartų kartu iškelti 250 kilogramų sveriantį rąstą, estafetėje nešti 20 metrų po du „lagaminus“, sveriančius po 135 kilogramus, versti 360 kilogramų sveriančias padangas, 20 metrų patraukti 10 tonų traktorių, kiloti 310 kilogramų „burbulus“ ir 140 kilogramų rąstą, kuo daugiau kartų perkelti 140/160 kilogramų akmenis per nustatytą laiką.

Galiūnų komandiniame čempionate pirmąją vietą pelnė stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas ir Karolis Aleksandravičius. Jie nenugalimi buvo trijose iš penkių rungčių, o dar dviejose liko antri ir galutinėje įskaitoje surinko 28 taškus. 22 taškus pelnė Mantas Lalas ir Saulius Skikas, vos vienu tašku jiems nusileido treti likę Audrius Jokūbaitis, Modestas Struckus, ketvirti buvo Valentinas Klevinskis ir Andris Dilans iš Latvijos (14,5 taško), penkti – Gilbertas Tamulevičius ir Rokas Černiauskas (12,5 taško), šeštoje vietoje su šešiais taškai liko Lukas Mataitis ir Vytenis Pauža.

Varžyboms teisėjavo Saulius Brusokas.