Lengvaatlečių pergalės

Jurbarke vykusiame Lietuvos kroso taurės varžybų pirmajame etape Šiaulių miesto komanda miestų grupėje iškovojo trečiąją vietą.

Šeštadienį Jurbarke vyko Lietuvos kroso taurės varžybų pirmasis etapas. Antrasis etapas turėtų vykti Smiltynėje lapkričio 6 dieną.

Šiaulių miesto komanda miestų grupėje iškovojo trečiąją vietą, nusileisdama Kauno ir Klaipėdos miestų komandoms.

Geriausiai iš šiauliečių pasirodė 1 kilometro rungtyje startavusi Felisitė Feimanaitė (tren. Dainius Šaučikovas). Ji trasą įveikė per 4 min. 1 sek. ir iškovojo pirmąją vietą.

Jaunių kategorijoje 3 kilometrų distancijoje antrąją vietą iškovojo Meda Gasickaitė (tre. D. Šaučikovas). Nuotolį šiaulietė įveikė per 12 min. 49 sek.

Estafetėje 4x0,5 km šiauliečių komanda – F. Feimanaitė, Arnas Vasiliauskas (tren. D. Šaučikovas), Gabija Kazanavičiūtė ir Tomas Zlatan Stoškus (abu treniruoja Justinas Beržanskis) – iškovojo trečiąją vietą. Rungtį įveikė per 8 min. 46 sek.

Šeštadienį Gdynėje (Lenkija) vykusiame pasaulio pusės maratono bėgimo čempionate bėgo ir šiaulietė Lina Kiriliuk (tren. A. Kitanov, R. Razmaitė). Tarp 98 dalyvių moterų ji pelnė 91 vietą bei pasiekė asmeninį rekordą, nuotolį įveikusi per 1 val. 18 min. 31 sek. Geriausiai iš lietuvių bėgikių sekėsi Monikai Bytautienei, kuri nuotolį įveikė per 1 val. 13 min. 50 sek. ir pelnė 70 vietą.