Lengvaatlečių kraitis – devyni medaliai

Šiaulių Kūno kultūros mokyklos lengvaatlečiai Kaune vykusiame Lietuvos žmonių su fizine negalia lengvosios atletikos čempionate geriausiai sekėsi Simonui Karučiui ir Jonui Dumšai. S. Karutis buvo pirmas 200, antras – 100 metrų bėgimo rungtyse. Jam atiteko ir trečioji vieta šuolio į tolį varžybose.

J. Dumša taip pat laimėjo 200 metrų bėgimo rungtį, o bėgdamas 100 metrų buvo trečias. Šiaulietis sidabro medalį laimėjo disko metimo rungtyje.

Du apdovanojimus iškovojo ir parolimpietis Mindaugas Bilius. Jis laimėjo rutulio stūmimo varžybas, o disko metimo rungtyje parodė antrąjį rezultatą.

Augustas Vaitaitis 60 metrų bėgimo varžybose buvo trečias, o 200 metrų – 12-as.

Mindaugas Bernotas šuolio į tolį varžybose liko penktas, 200 metrų nubėgo šeštas, o 100 metrų – aštuntas.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

PAROLIMPIETIS: Londono parolimpinėms žaidynėms besirengiantis šiaulietis Mindaugas Bilius Lietuvos žmonių su fizine negalia lengvosios atletikos čempionate iškovojo du medalius.