Latvijoje pelnė keturis medalius

Joniškio imtynininkai po apdovanojimų su trenerio pagalbininku Mantu Vitkumi.
Kovo 4 dieną Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai Latvijoje, Saldus mieste, iškovojo keturis medalius.

Latvijoje tarptautiniame imtynių turnyre varžėsi apie 150 imtynininkų iš Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Ukrainos. Trenerio Ryčio Keršio auklėtinius lydėjo sėkmė.

Turnyro nugalėtoju, varžydamasis tarp gimusių 2012 metais ir jaunesnių, tapo joniškietis Armandas Numsėdis (svorio kategorija virš 50 kilogramų). A. Numsėdis svėrė mažiau nei varžovai, bet sugebėjo visus patiesti ant menčių.

Antrą vietą iškovojo Tauras Petronis (svorio kategorija iki 43 kilogramų), kuris buvo dvejais, trejais metais jaunesnis nei varžovai. Tarp gimusių 2014 metais trečias vietas pelnė Ąžuolas Venckevičius (svorio kategorija iki 26 kilogramų) ir Benas Musejukas (svorio kategorija iki 29 kilogramų).

Pagirtinai ėmėsi ir Aironas Račkauskis (svorio kategorija iki 33 kilogramų), kuris užėmė penktą vietą. Jei ne teisėjų klaidos, pasak trenerio, jis būtų kovojęs dėl pirmos vietos. Broliukai Emilis ir Rapolas Vitkauskai, Atas Baltokas, Ugnius Vitkus prizinių vietų neiškovojo, tačiau pasisėmė varžybinės patirties.