„Laisvūnai“ Daugpilyje laimėjo penkis medalius

„Laisvūnai“ Daugpilyje laimėjo penkis medalius

„Laisvūnai“ Daugpilyje laimėjo penkis medalius

Latvijos Daugpilio mieste vykusiose laisvųjų imtynių varžybose „Daugpilis 2012“ Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ jaunių ir suaugusiųjų grupių sportininkai laimėjo penkis medalius.

Jaunių įskaitos nugalėtoju tapo Dovydas Šulcas (svorio kategorija iki 100 kilogramų). Jis permainingos finalinės kovos metu įveikė Rusijos sportininką. Toje pačioje kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Arnas Abromavičius.

Bronzos apdovanojimus taip pat laimėjo Karolis Dijokas (iki 54 kg) ir Vijolių vidurinės mokyklos sportinės klasės auklėtinis Ričardas Čaras (iki 59 kg).

Tarp suaugusiųjų trečias buvo Egidijus Butkus (iki 74 kg).

Sportininkus treniruoja Arūnas Šulcas ir Renatas Dijokas. Pastarasis auklėtinių pasirodymus vertino gerai, bet neslėpė apmaudo, kad K. Dijokas nepateko į finalą, o medalio nepavyko iškovoti dėl trečiosios vietos kovojusiam Mantui Adomaičiui.

Varžybose dalyvavo per 100 imtynininkų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Rusijos.

Artimiausi Šiaulių „laisvūnų“ startai – gruodį Estijos Kohtla Jervės mieste ir Kaliningrade (Rusija).

„Šiaulių krašto“ inf.

Jono TAMULIO nuotr.

PRIZININKAI: Latvijoje medalius laimėjo (iš kairės) Ričardas Čaras, Egidijus Butkus, Dovydas Šulcas, Arnas Abromavičius ir Karolis Dijokas.