Laisvosiose imtynėse pelnė penkis medalius

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai po apdovanojimo: (iš kairės) treneris Rytis Keršys, Tauras Petronis, Emilis Vitkauskas, Benas Musejukas, Erikas Norkus, Vytautas Būzas.
Balandžio 1 dieną Joniškio sporto centro imynininkai varžėsi Kelmėje surengtame Lietuvos laisvųjų imtynių vaikų U11 čempionate, kuriame iškovojo penkis medalius.

Čempionate varžėsi mažieji imtynininkai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Druskininkų, Marijampolės, Lazdijų, Joniškio, Alytaus. Joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai pasirodė sėkmingai. Lietuvos čempionu tapo puikiai ėmęsis Benas Musejukas (svorio kategorija iki 29 kilogramų), kuris pasiekė tris pergales. Erikas Norkus (taip pat svorio kategorija iki 29 kilogramų) pelnė trečią vietą. Erikas įveikė du Vilkaviškio imtynininkus, bet pusfinalyje nusileido kraštiečiui B. Musejukui.

Drąsa ir kovingumu džiugino Tauras Petronis (svorio kategorija iki 41 kilogramo), kurio varžovai buvo dvejais, trejais metais vyresni. Du varžovus joniškietis įveikė, prispaudęs juos ant menčių. Imtyje dėl pirmosios vietos T. Petroniui teko pripažinti stipresnio varžovo pergalę ir džiaugtis antra vieta. Antrą vietą iškovojo ir Emilis Vitkauskas (svorio kategorija iki 47 kilogramų). Vytautas Būzas (svorio kategorija virš 66 kilogramų) iškovojo trečią vietą.