Kuršėniškių komanda – štangos spaudimo čempionė

Organizatorių nuotr.
Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda Lietuvos mokyklų žaidynėse pasiekė puikių rezultatų.

Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo devynios pajėgiausios komandos.

Šiaulių rajonui atstovavusi Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda – Meda Butkutė (IIIGA klasė), Tadas Litvinas (IGE klasė), Eimantas Ivancius (IGE klasė), Šarūnas Neverdauskas (IGA klasė), Airidas Venckus (IIGC klasė), Povilas Petrulis (IIIGB klasė), Normantas Ivaškovas (IVGA klasė), Liutauras Kazlauskas (IIIGB klasė) – bendroje įskaitoje, surinkusi 101 tašką, iškovojo pirmą vietą.

Antra liko Alytaus Ramanausko-Vanago gimnazija (100 taškų), o trečia – Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija (98 taškai). Visos trys komandos, užėmusios prizines vietas, buvo vienodo pajėgumo ir įtempta kova vyko iki paskutinės minutės. Šįkart fortūna buvo palanki mūsų gimnazijos komandai. Jėgos trikovės federacijos įsteigtais prizais buvo apdovanoti trys absoliučiai geriausi sportininkai merginų ir vaikinų grupėse.

Individualiose rungtyse Kuršėnų komandos atstovai iškovojo vieną pirmą, keturias antras ir dvi trečias vietas. Š. Neverdauskas, svorio kategorijoje iki 59 kilogramų, iškovojo pirmą vietą. Merginų grupėje svorio kategorijoje per 63 kilogramus M. Butkutė iškovojo antrą vietą. Svorio kategorijoje iki 53 kilogramų Eimantas Ivancius užėmė antrą vietą, o T. Litvinas toje pačioje svorio kategorijoje buvo trečias. A. Venckus svorio kategorijoje iki 66 kilogramų iškovojo antrą vietą. N. Ivaškovas svorio kategorijoje iki 83 kilogramų užėmė trečią vietą. L. Kazlauskas svorio kategorijoje per 105 kilogramus buvo antras.