Kuršėniškiai prisijungė prie socialinės iniciatyvos ir kovojo kiokušin karatė turnyre Kaune

Dalyvių nuotr.
Turnyro atidarymo akimirka.
Kovo 4 dieną atsinaujinusioje Kauno sporto halėje įvyko turnyras "Let's Join the Fight Together 2023". Turnyro pagrindinis tikslas - iš surinkto dalyvio mokesčio padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Pirmą kartą istorijoje kiokušin karatė varžybose 1 tatamis buvo skirtas negalią turintiems ir kiokušin karatė užsiimantiems žmonėms. Nekontaktinėje "Kata" rungtyje varžėsi Lietuvos ir Belgijos parakaratė organizacijos "I-Karate Global" atstovai. Jie dar kartą įrodė, kad kiokušin karatė gali sportuoti visi.

Tarp beveik 600 dalyvių iš 37 karatė klubų dalyvavo ir 10 Kuršėnų kiokušin karatė klubo "Dao" ir Kuršėnų sporto mokyklos Valdemaro Mitkaus treniruojamų auklėtinių. Iš jų geriausiai pasirodė ir tris aukso spalvos medalius iškovojo Gabija Vitkevičiūtė, Patricija Leščinskaitė ir Aronas Pranauskas. Antras vietas ir sidabro spalvos medalius iškovojo taip pat trys sportininkai: Jokūbas Jankaitis, Adomas Balčiauskas ir Teodora Kaveckaitė. Du sportininkai iškovojo garbingas trečiąsias vietas - Domas Šmiganoskis ir Dominykas Lengvenis.

Tradicinį Rimanto Kaukėno paramos fondo renginį suorganizavo Kauno karatė klubai "Osu" (vadovas Linas Jonika) ir "Shori" (vadovas Tomas Zienius). "Dėkojame jiems už vis tobulėjantį ir gilesnes tradicijas įgaunantį profesionaliai suorganizuotą karatė turnyrą", - sakė V. Mitkus.