Kuršėniškiai kovojo kiokušin karatė turnyre Kaune

DAO nuotr.
Tarp beveik 600 dalyvių – ir dešimt Kuršėnų kiokušin karatė klubo DAO, ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų.

Kovo 4 dieną atsinaujinusioje Kauno sporto halėje vyko turnyras „Let's Join the Fight Together 2023“. Turnyro pagrindinis tikslas – iš surinkto dalyvio mokesčio padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Tarp beveik 600 dalyvių iš 37 karatė klubų dalyvavo ir 10 Kuršėnų kiokušin karatė klubo DAO ir Kuršėnų sporto mokyklos Valdemaro Mitkaus treniruojamų auklėtinių. Iš jų geriausiai pasirodė ir tris aukso spalvos medalius iškovojo Gabija Vitkevičiūtė, Patricija Leščinskaitė ir Aronas Pranauskas. Antras vietas ir sidabro spalvos medalius iškovojo taip pat 3 sportininkai: Jokūbas Jankaitis, Adomas Balčiauskas ir Teodora Kaveckaitė. Du sportininkai iškovojo garbingas tris vietas: Domas Šmiganoskis ir Dominykas Lengvenis.

Pirmą kartą istorijoje kiokušin karatė varžybose 1 tatamis buvo skirtas negalią turintiems ir kiokušin karatė užsiimantiems žmonėms. Nekontaktinėje „Kata“ rungtyje varžėsi Lietuvos ir Belgijos para karate organizacijos „I-Karate Global“ atstovai. Jie dar kartą įrodė, kad kiokušin karatė gali sportuoti visi.