Kovo 11-ąją parvežė 11 medalių

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Šaunieji Joniškio imtynininkai, iškovoję 11 medalių, su treneriu Ryčiu Keršiu.
Kovo 11 dieną Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova” ir sporto centro imtynininkai varžėsi Estijoje, iš kur trenerio Ryčio keršio auklėtiniai parvežė net 11 medalių.

 

35-ą kartą surengtame tarptautiniame olimpinio čempiono K. Palusalu atminimo imtynių turnyre varžėsi daugiau kaip 300 atletų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno ir Joniškio.

Šiame turnyre varžybų organizatoriai apdovanojo imtynininkus užėmusius pirmas–šeštas vietas. Tarp mergaičių, gimusių 201–2012 metasi, antrą vietą iškovojo pirmą kartą varžybose dalyvavusi joniškietė Austėja Strielkauskaitė (svorio kategorija iki 55 kilogramų). Nicole Figueiredo–Rišytė (svorio kategorija iki 30 kilogramų) varžėsi tarp gimusių 2013 metais ir jaunesnių ji užėmė penktą vietą.

Vaikinai rungėsi graikų–romėnų imtynių varžybose. Tarp jaunučių (gimusių 2009–2010 metais) antrą vietą iškovojo Domas Abromavičius, o ketvirtą užėmė Teodoras Vinciūnas (abu– svorio kategorijoje iki 57 kilogramų). Ignas Žabarauskas (svorio kategorija iki 69 kilogramų) buvo trečias, o tarp gimusiųjų 2011–2012 metais ketvirtas vietas pelnė Armandas Kulevičius (svorio kategorija iki 54 kilogramų) ir Armandas Numsėdis (svorio kategorija iki 64 kilogramų), penktą vietą užėmė Ugnius Vitkus (svorio kategorija iki 43 kilogramų).

Varžydamiesi tarp gimusiųjų 2013 metais ir jaunesnių ketvirtas vietas užėmė Erikas Norkus (svorio kategorija iki 28 kilogramų) ir Tauras Petronis (svorio kategorija iki 39 kilogramų). E. Norkus paeiliui iškovojo penkias pergales, bet pritrūko jėgų ir po to pusfinalyje pralaimėjo stipresniam estui, o imtyje dėl trečios vietos nusileido latviui, kurį prieš mėnesį buvo lengavai nugalėjęs. Tauras Petronis varžėsi su vyresniais varžovais ir sugebėjo pasiekti tris pergales. Atas Baltokas (svorio kategorija iki 45 kilogramų) nugalėjo du varžovus, du kartus pralaimėjo ir užėmė penktą vietą. Pasak trenerio, verti pagyrimų ir Benas Musejukas, Aironas Račkauskis, broliai Emilis ir Rapolas Vitkauskas, nors jiems imantis šį kartą šiek tiek pritrūko sėkmės.