Komanda užėmė antrą vietą

Asmeninė nuotr.
Trenerio (iš kairės) Ryčio Keršio treniruojami Rapolas Vitkauskas, Tauras Petronis, Atas Baltokas, Erikas Norkus, Vytautas Būzas parvežė penkis medalius.
Gegužės 18 dieną Anykščiuose vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų U11 čempionate penki Joniškio sporto centro imtynininkai iškovojo medalius, o komanda užėmė antrą vietą.

Čempionate varžėsi beveik pusantro šimto imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Anykščių, Joniškio, Tauragės, Kupiškio, Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos, Akmenės rajonų ir Marijampolės, Visagino, Kazlų Rūdos savivaldybių. Joniškiui atstovavo septyni sporto centro imtynininkai, ruošiami trenerio Ryčio Keršio.

Tarp penkiolikos miestų, rajonų ir savivaldybių imtynių komandų joniškiečiai užėmė antrą vietą. Geriau už Joniškio imtynininkus pasirodė tik Vilniaus miesto imtynininkai.

Asmeninėse varžybose Lietuvos čempionais tapo Atas Baltokas (sv.kat. iki 47 kg), Tauras Petronis (sv.kat. iki 54 kg) ir Vytautas Būzas (sv.kat. virš 66 kg). A. Baltokui ir V. Būzui varžovai stipriau nepasipriešino. T. Petronis turėjo labiau paplušėti, kad iškovotų pirmą vietą. Gerai ėmėsi trečias vietas iškovoję Erikas Norkus (sv.kat. iki 32 kg) ir Rapolas Vitkauskas (sv.kat. iki 54 kg). Abu joniškiečiai laimėjo po tris imtis ir po kartą pralaimėjo.